Zadzwoń lub napisz:
sklep@lamaree.pl

Jak zamawiać

W naszym sklepie znajdują się dwa rodzaje produktów: produkty standardowe (zamawiane "kliknięciem") oraz produkty na zamówienie (wszystkie produkty świeże oraz inne oznaczone ikoną telefonu).

Produkty standardowe i produkty na zamówienie niewymagające transportu chłodniczego dostarczane są na terenie całego kraju kurierem.

Produkty wymagające transportu chłodniczego dostarczane są do Warszawy, Katowic, Krakowa, Opola, Wrocławia oraz okolic tych miast. O konkretne miejsca i możliwości dostawy prosimy-dowiadywać-się-telefonicznie.

W zawiązku z małą liczbą zamówień dostawy na południu Polski realizowane są co drugi tydzień do odwołania.

PRODUKTY-NA-ZAMÓWIENIE  

Aby zakupić produkty z kategorii oznaczonej ikoną telefonu prosimy o kontakt telefoniczny na numer +48 507-207-101 lub mailowy na adres sklep@lamaree.pl.

Ceny i dostępność produktów świeżych, w szczególności ryb i mięsa, zależne od ceny dnia i dostępności we Francji, mogą ulec zmianom; nasi pracownicy telefonicznie lub mailowo udzielą Państwu informacji na ten temat. Możliwe jest również przesłanie zapytania do sklepu poprzez skorzystanie z funkcji "Do zapytania" widocznej przy produktach.

Uwaga: przy zamawianiu produktów, których waga jest zmienna, w szczególności z kategorii świeże ryby imięso, możemy podać jedynie orientacyjną wagę produktów (znajduje się ona również na stronie przy opisie produktu). Ostateczna waga znana jest w dniu dostawy.   

Większość produktów sprowadzana jest raz w tygodniu: zamówienie należy złożyć do końca dnia we wtorek; dostawa naszym transportem chłodniczym realizowana jest w piątek. W przypadku produktów z kategorii foie gras i teryny firmy Edouard Artzner o termin dostawy prosimy dowiadywać się telefonicznie, mailowo lub poprzez funkcję "Do zapytania".

Uwaga: przy zamawianiu produktów z kategorii „świeże” mogą być Państwo poproszeni o wpłatę

 

KOSZTY I FORMY DOSTAWY

Kurier – 19,00 zł paczka do 30 kg

 Transport chłodniczy (tylko w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Opolu, Wrocławiu oraz okolicach tych miast) - 19,00 zł

 Odbiór osobisty w biurze w Warszawie ul. Hołówki 3 - 0,00 zł

Odbiór od kierowcy na jego trasie przejazdu – 0,00 zł  (po wcześniejszym umówieniu się)